notesy z logo firmy

Prowadzisz firmę i zależy Ci na budowaniu pozytywnego wizerunku? Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zdobyć kolejnych, ważnych klientów? Gadżety reklamowe, które zamówisz we Wrocławiu i Częstochowie, Ci w tym pomogą! To różnorodne produkty z nadrukiem, które są znakomitym nośnikiem treści: logo, hasła reklamowego i innych informacji o Twojej firmie.

Gadżety promocyjne dla Twojej firmy

Jeśli wciąż zadajesz sobie pytanie, jak wykorzystać gadżety promocyjne, zapewniamy, że istnieje bardzo wiele okazji, które mogą przyczynić się do rozreklamowania Twojej firmy. Tego rodzaju akcesoria to tradycyjna forma komunikacji z klientem, która wciąż jest niezwykle popularna i uznawana za bardzo skuteczną.

Spersonalizowane gadżety promocyjne zwiększają rozpoznawalność marki, budują pozytywny wizerunek firmy i przywiązują klientów do danego przedsiębiorstwa. Można wykorzystać je w promocji lokalnej, a także rozesłać do klientów, rozdać na evencie, festynie lub dodać do niespodzianki dla kontrahentów.

Atutem gadżetów są też niskie koszty produkcji: im większa partia, tym koszt wyprodukowania jednej sztuki spada. Można je także spersonalizować i dostosować do potrzeb konkretnego odbiorcy artykułu.

Możesz sam wybrać, jakie gadżety będą nosiły logo czy hasło Twojej firmy i zamówić jeden konkretny produkt lub kilka różnorodnych, by móc optymalnie zwiększyć szanse na udaną kampanię reklamową. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bar, sklep, biuro podróży, zakład fryzjerski czy instytucję zaufania publicznego — reklama na gadżetach będzie niedroga i skuteczna!

Profesjonalne gadżety reklamowe — kubki, kalendarze, artykuły biurowe i wiele więcej!

Skuteczny gadżet reklamowy jest przede wszystkim użyteczny, czyli chętnie wykorzystywany przez osobę, która go otrzymała. Przykładami takich produktów mogą być kubki do kawy i herbaty lub kalendarze, niezbędne w każdym biurze i każdym domu.

Polecić można także wszelkie artykuły biurowe, na przykład długopisy, pióra, ołówki, szkicowniki, breloczki do kluczy czy smycze. Nie brakuje także gadżetów dla sportowców, miłośników nowoczesnych technologii, podróżników.

Jeśli zamówisz gadżety reklamowe dla firm we wrocławskim lub częstochowskim oddziale Kontur Druk, wszystkie akcesoria będą miały te same zalety: będą trwałe i estetyczne, z wyraźną, wytrzymałą grafiką.

Gadżety reklamowe z logo firmy

W Kontur Druk wykonamy wybrane gadżety z logo i dostarczymy je do siedziby klienta. Jeśli prowadzisz firmę we Wrocławiu lub okolicach, odwiedzi ją specjalista, która przedstawi ofertę, zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania, odbierze zamówienie, a następnie dostarczy zamówione gadżety.

Jeśli Twoja firma działa w Częstochowie lub okolicach, zapraszamy do naszej siedziby, w której nie brakuje specjalistów z dziedziny reklamy i grafiki. Nasi specjaliści są gotowi na zaprojektowanie i wykonanie nawet skomplikowanego wzoru na wybranych gadżetach. Oferowane przez nas gadżety reklamowe dostępne są także dla firm spoza Wrocławia i Częstochowy. Składanie zamówień jest możliwe za pośrednictwem maila i kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na których wykonujemy zdobienia. Wśród nich znajdą Państwo asortyment wysokiej jakości idealnie nadający się pod grawer lub nadruk. Dzięki nim, wszelkie gadżety reklamowe takie jak długopisy, pendrive czy parasole będą prezentować się profesjonalnie i z pewnością zwrócą uwagę potencjalnego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym znajdują się wszystkie dostępne artykuły. Dodatkowo w katalogu online mogą Państwo sprawdzić aktualną dostepność towaru i poznać jego dokładną specyfikację. Wierzymy, że nasze gadżety reklamowe z nadrukiem przypadną Państwu do gustu!

Gadżety reklamowe z nadrukiem Wrocław

W naszym sklepie internetowym wykonujemy gadżety reklamowe z nadrukiem szybko i sprawnie. Dbamy o każdego klienta, dlatego do poszczególnych zamówień podchodzimy indywidualnie, służymy radą i pomocą. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego oferujemy szeroki zakres produktów gotowych do stworzenia drobnych nadruków, ale z chęcią przyjmujemy też nietypowe i niebanalne zamówienia. W ofercie naszego sklepu mamy do dyspozycji różnego rodzaju gadżety przygotowane z myślą o wykonaniu na nich dowolnych grafik. Różne rodzaje metod tworzenia nadruków pozwalają nam operować na każdej powierzchni – od materiałów, przez plastik, do ceramiki.

Co sprawia, że warto inwestować w gadżety reklamowe?

Widoczność logo danej firmy pozwala łatwo budować relacje z klientem i świadomość marki wśród odbiorców, co jest najcenniejszą rzeczą dla każdej firmy. Kubki z nadrukiem będą towarzyszyły pracownikom i klientom przy piciu ich ulubionej kawy czy herbaty nie tylko przy rodzinnych posiłkach, ale również w pracy podczas wykonywania zawodowych obowiązków. Gadżety reklamowe z nadrukiem mają więc proste zadanie – zbliżyć do klienta i sprawić, żeby zainteresował się daną firmą. Właśnie dlatego warto wręczać tego typu artykuły biurowe podczas spotkań biznesowych, targów, festynów czy konferencji. Dzięki najwyższej jakości usług gwarantujemy, że nasze nadruki będą pięknie prezentowały się na każdej powierzchni i zachowają swoje estetyczne walory przez długi czas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gadżetów reklamowych dedykowanych pod nadruk.