Kontur Druk jest firmą rodzinną, założoną i istniejącą na rynku od 1993 roku. Obecnie przemawia za nami 28-letnie doświadczenie, które zdobywaliśmy przez cały okres rozwoju naszej działalności. To na nim bazujemy i pozyskujemy nowych klientów, którzy kładą nacisk przede wszystkim na dobrze i bezproblemowo wykonaną usługę. Przez długi okres działaliśmy jedynie na rynku lokalnym, jednak z każdym kolejnym rokiem rozszerzamy swój zasięg realizując zlecenia z obszaru całej UE. W danej chwili usługi naszej firmy są do Państwa dyspozycji fizycznie nie tylko na terenie Częstochowy, ale również we Wrocławiu. Zamówienia realizujemy także bez rozmowy w cztery oczy, kontaktując się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

Specjalizujemy się w zdobieniu różnych powierzchni, z naciskiem na odzież reklamową. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór odzieży firmowej, koszulek reklamowych, gadżetów czy flag. Wachlarz technik zdobienia jest równie szeroki, a w jego skład wchodzą między innymi sitodruk, sublimacja, grawer, haft komputerowy czy termotransfer. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie  i sprawdzonych surowcach, dzięki czemu oferujemy Państwu pewny efekt końcowy. Ciągle rozwijamy i udoskonalamy nasz park maszynowy, co przekłada się na wzrost wydajności oraz wysoką  jakość naszych usług.

Do Państwa dyspozycji jest również sztab graficzny, który pomoże w rozwiązaniu każdego problemu oraz pomoże zaprojektować logotyp, wzór lub koncepcyjnie przygotować zamówienie pod druk.

Każde zamówienie jest akceptowane przez Klienta wizualizacją, na podstawie której dokonujemy wszelkich darmowych poprawek, aby uniknąć nieporozumienia i osiągnąć zamierzony efekt.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.