Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na których wykonujemy zdobienia. Wśród nich znajdą Państwo asortyment wysokiej jakości idealnie nadający się pod haft lub odzieży reklamowej. Działamy prężnie na terenie całego kraju. Nasze odzież reklamowa we Wroclawiu i Częstochowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki nim, koszulki firmowe i odzież reklamowa będzie prezentować się profesjonalnie i z pewnością zwrócą uwagę potencjalnego klienta. Oprócz oferty reklamowej w naszych katalogach znajdują się również odzież firmowa z nadrukiem oraz artykuły na których realizacje okolicznościowe wyglądać będą perfekcyjnie.  Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i zakupów na naszej stronie, która działa równoległe jako sklep.

Odzież reklamowa to sprawdzony sposób na przyjazne budowanie świadomości marki wśród klientów. Jest doskonała nie tylko jako granty dla osób korzystających z usług firmy, ale również jako sposób na profesjonalne wyekwipowanie pracowników. W odpowiednich ubraniach roboczych efektywność pracy zatrudnionych osób zdecydowanie wzrośnie, a Twoja firma zawsze będzie elegancko wyróżniona za pomocą odzieży pracowniczej. Dbamy o najwyższą jakość produktów oraz ich atrakcyjne ceny. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość usług.

Co warto wiedzieć o odzieży reklamowej?

Odzież reklamowa, jako sposób na promocję danej firmy, sprawdza się doskonale dla każdej placówki sprzedażowej. Odpowiednio ubrani pracownicy od razu zwracają uwagę klienta i pomagają budować z nim pozytywną relację. Dlatego tak ważne jest, aby widniejące na odzieży nadruki były starannie wykonane. W naszej firmie dysponujemy najnowszym sprzętem, dzięki czemu każda grafika wygląda doskonale na danym materiale. Tworzymy różne rodzaje druku, dzięki czemu możemy w pełni dopasować zamówienie do indywidualnych potrzeb klienta. Nie boimy się wyzwań! Odpowiemy na najbardziej nietuzinkowe zamówienia i zrealizujemy je zgodnie z życzeniem. Nasza odzież reklamowa to jednak nie tylko wysoka jakość druku, ale również doskonale dobrane materiały, które są wygodne oraz nie krępują ruchów pracowników.

Koszulka polo, kurtka, a może czapka? Odzież reklamowa z Drukarni Reklamowej Kontur Druk to starannie wyselekcjonowane ubrania, które można rozdać pracownikom i klientom firmy. Doskonała jakość wydruku, znakomite tkaniny i uniwersalne kroje odzieży z naszej drukarni zrobią odpowiednie wrażenie zarówno na Twoich klientach, jak i korzystających z niej pracownikach!

Profesjonalne nadruki na odzieży reklamowej

Chcesz, by Twoje firmowe ubrania faktycznie budowały pozytywny wizerunek firmy? Wybierz drukarnię, w której nadruki są wykonane bardzo starannie i z wykorzystaniem najnowszej technologii! Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu projektów i fachowemu nanoszeniu logo, napisów i grafik na różne rodzaje tkanin możemy stworzyć wyjątkową kolekcję ubrań reklamowych. Korzystamy z takich sposobów nanoszenia druku, jak:

 • sitodruk,
 • haft komputerowy,
 • termotransfer,
 • druk sublimacyjny,
 • DTG i druk cyfrowy.

Możemy w pełni dopasować zamówienie do indywidualnych potrzeb klienta i nie unikamy żadnych wyzwań! Obsługujemy firmy z wielu branż i osoby prywatne, realizujemy nawet najbardziej oryginalne zlecenia na przygotowanie ciekawych nośników reklamy.

Zapewniamy, że nasza odzież firmowa i robocza to nie tylko wysoka jakość i trwałość druku, ale również doskonale dobrane materiały. Odzież reklamowa z Drukarni Reklamowej Kontur Druk jest trwała, wygodna, nie krępuje ruchów.

Odzież reklamowa w ofercie Kontur Druk

Znakujemy odzież, która przydaje się pracownikom sektora usług i klientom. Jeśli szukasz kompleksowej drukarni, możemy zaoferować:

 • koszulki reklamowe z nadrukiem, T-shirty, koszulki polo,
 • praktyczne bluzy z kapturem oraz bez i ciepłe polary,
 • eleganckie koszule i swetry,
 • kurtki na każdą pogodę,
 • bezrękawniki i kamizelki,
 • spodnie,
 • torby.

Odzież przeznaczona do znakowania dostępna jest w wielu kolorach, rozmiarach i wytwarzana przez sprawdzonych producentów ubrań z wysokiej klasy włókien, odpornych na rozciąganie i wielokrotne pranie.

Ubrania z nadrukiem możesz zamówić bezpośrednio w naszym biurze w Częstochowie albo za pośrednictwem naszego przedstawiciela we Wrocławiu.

Informacje znajdziesz też:

Odzież reklamowa Wrocław

Odzież reklamowa Częstochowa

Przygotujemy projekt oraz wycenę prac. Oferujemy też możliwość składania zamówień na ubrania z nadrukiem lub haftem przez naszą stronę internetową.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy docenili współpracę z Kontur Druk!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży reklamowej dedykowanej pod nadruk.