Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą czapek dedykowanych pod nadruk i haft komputerowy. W naszej hurtowni odzieży znajda Państwo czapki klasyczne, dziecięce, zimowe,  i z prostym daszkiem. Rekomendowaną techniką zdobienia czapek jest haft komputerowy na przednim panelu czapki. Wykonujemy rownież różnego rodzaju nadruki i branding.

100% bawełna

180 g/m2

Kolorystyka:

65% poliester,

35% bawełna

160 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

280 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

380 g/m2

Kolorystyka:

65% poliester,

35% bawełna

160 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

280 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

180 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

180 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

240 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

200 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

280 g/m2

Kolorystyka:

100% akryl

65 g/szt

Kolorystyka:

Rap

100% poliester

450 g/m2

Kolorystyka:

Net

100% poliester

Kolorystyka:

90% poliester,

10% elastan

210 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

Kolorystyka:

Czapki z daszkiem z własnym nadrukiem

Produkcja czapek z nadrukiem firmowym jest bardzo powszechnym rozwiązaniem podczas tworzenia kolekcji odzieży firmowej. Czapki z daszkiem osłaniającym oczy i twarz przed słońcem cieszą się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży i osób dojrzałych.

Czapki z logo w postaci nadruku czy haftu stanowią doskonałą formę reklamy. W Kontur Druk zamówisz wysokiej jakości czapki reklamowe z daszkiem, na które możemy nanieść dowolny wzór. Używając wysokiej klasy maszyn drukujących i wyszywających, stworzymy trwałą reklamę na przewiewnej, kolorowej czapce z daszkiem.

Czapki z logo firmy na zamówienie

Czapki z daszkiem to bardzo uniwersalne nakrycie głowy, po które sięgają panie, panowie, dzieci, młodzież, osoby dojrzałe i seniorzy.

Przede wszystkim chronią głowę przed zimnem lub przegrzaniem, osłaniają oczy przed deszczem, są modnym elementem sportowej i codziennej stylizacji. Czapki z daszkiem nosi się nie tylko podczas wakacji czy spacerów, ale także w pracy, np. kiedy jest wykonywana na świeżym powietrzu.

Jak wykorzystać czapki z daszkiem do reklamowania swojej firmy? Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno masz jakieś logo, znak firmowy, który czyni Twoją firmę rozpoznawalną i sprawia, że wyróżnia się wśród innych. Odpowiednią technologią druku lub haftu możemy nanieść logo, a także napisy na przednią część czapki z daszkiem.

Nadruk będzie estetyczny, wyraźny i będzie rzucać się w oczy. Czapka reklamowa stanie się oryginalna, ciekawa, a jednocześnie będzie niczym ogłoszenie reklamowe — kto na nią spojrzy, od razu skojarzy nadruk czy haft z Twoim przedsiębiorstwem.

Czapki reklamowe z daszkiem

Własny nadruk na czapce z daszkiem to doskonały nośnik reklamy. Największe firmy, znane na całym świecie, mają takie gadżety w swoich kolekcjach. Ty także, przy niewielkim nakładzie finansowym, możesz zyskać praktyczny i elegancki element odzieży, który wykorzystasz na różne sposoby.

Czapki reklamowe dla pracowników

Jeśli w Twojej firmie są pracownicy zajmujący się obsługą klienta na hali, w sklepie wielkopowierzchniowym, pracują w magazynie lub na świeżym powietrzu, dopasowana, przewiewna, trwała i elegancka czapka reklamowa z daszkiem osłoni ich głowy i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Możesz więc zamówić firmowe akcesoria z nadrukiem lub haftem komputerowym i rozdać je pracownikom. Klienci od razu będą widzieć, która osoba chodząca po sklepie, magazynie czy placu jest pracownikiem Twojej firmy. Będą mogli śmiało podejść i poprosić o radę czy pomoc.

Czapka z daszkiem z nadrukiem dla klientów

Kolejny sposób na reklamowanie firmy to rozdanie czapek z daszkiem i haftem reklamowym lub nadrukiem swoim klientom albo potencjalnym klientom. Można to zrobić podczas biznesowego eventu, festynu, targów. Wręczyć w paczce razem z innymi gadżetami firmowymi albo z nagrodą za udział w konkursie czy programie lojalnościowym. Trwały nadruk reklamowy wykonany nowoczesną technologią będzie prawdziwą ozdobą czapeczki z daszkiem. To zwiększa szanse, że klient chętnie założy taki element odzieży. Ponadto rozmiar czapek z daszkiem jest regulowany, co sprawia, że łatwo je dopasować do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferta czapek z własnym nadrukiem

W Kontur Druk współpracujemy z zaufanymi producentami odzieży reklamowej, w tym czapek z daszkiem. Nanosimy na nie logo firmowe, grafiki i teksty zgodnie ze zleceniami naszych klientów. Doradzamy także, jaką technologię druku wybrać, by produkt był estetyczny i bardzo trwały.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą czapek przygotowanych pod nadruk i haft komputerowy. W naszej hurtowni odzieży znajdziesz czapki klasyczne, dziecięce, zimowe i z prostym daszkiem.

Rekomendowaną techniką zdobienia czapek jest haft komputerowy na przednim panelu czapki. Wykonujemy również różnego rodzaju nadruki i branding.

Jeśli jeszcze nie masz logo swojej firmy, nasi graficy mogą przygotować pełną specyfikację i wzory, którymi możesz ozdobić nie tylko czapki z daszkiem, ale także inne gadżety reklamowe.