Dresy z własnym nadrukiem dla kobiet, mężczyzn i dzieci umożliwiają ujednolicenie strojów pracowników, członków drużyny czy klubu sportowego.

W asortymencie znajdziesz produkty wykonane z wysokiej jakości tkanin, w tym przede wszystkim z bawełny. Krój ubrań sprawia, że są wygodne i chętnie noszone przez osoby ceniące komfort podczas aktywności fizycznej i nie tylko.

Własny nadruk sprawia, że możesz dopasować ubrania do kolorów konkretnej firmy czy drużyny, nadając im spersonalizowany charakter.

95% bawełna,

5% elastan

230 g/m2

Kolorystyka:

60% bawełna,

40% poliester

270 g/m2

Kolorystyka:

Fit

92% bawełna,

8% poliester

200 g/m2

Kolorystyka:

92% bawełna,

8% poliester

200 g/m2

Kolorystyka:

80% bawełna,

20% poliester

300 g/m2

Kolorystyka:

60% bawełna,

40% poliester

270 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

160 g/m2

Kolorystyka:

100% bawełna

160 g/m2

Kolorystyka:

60% bawełna,

40% poliester

270 g/m2

Kolorystyka:

100% poliester

160 g/m2

Kolorystyka:

Stwórz dresy z własnym nadrukiem

Prowadzisz park trampolin i chcesz, aby Twoi pracownicy wyróżniali się na tle osób korzystających z atrakcji? A może prowadzisz drużynę piłkarską i chciałbyś, aby jej członkowie wyglądali podobnie na zawodach?

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę. Znajdziesz w niej spodnie dresowe o różnych krojach: długie i krótkie, damskie, męskie oraz dziecięce.

Na wybranym modelu możesz zaprojektować dowolną grafikę. Najczęściej jest to nazwa firmy, klubu sportowego lub drużyny. Może to być także logo marki, wybrana strona internetowa czy hasło związane z Twoją działalnością.

Nasze studio projektowe doradzi, jaką treść wybrać. Podpowiemy Ci również, na jaki rodzaj druku się zdecydować.

Grafiki nanosimy za pomocą:

Kolor oraz parametry nadruku dobieramy do kroju spodni, a także oczekiwań klientów w zakresie estetyki i trwałości zrealizowanego projektu.

Personalizacja w każdym przypadku umożliwia otrzymanie produktów, które są nośnikami reklamowymi konkretnej firmy czy organizacji. Umożliwia także wyróżnienie pracowników czy członków stowarzyszenia na tle pozostałych osób.

Spodnie dresowe z własnym nadrukiem wysokiej jakości

Wysokiej jakości spodnie dresowe z własnym nadrukiem powstają przede wszystkim z bawełny. Materiał jest naturalny, dlatego doskonale sprawdza się u osób, które spędzają czas na różnego rodzaju aktywnościach.

Nie powoduje nadmiernego pocenia się czy nieprzyjemnego uczucia na skórze. Dobry gatunek bawełnianych spodni sprawia również, że mogą je nosić nawet osoby z wrażliwą skórą. Ubrania nie powodują podrażnień.

Bawełna dobrze wchłania pot, dlatego nie tylko jest wygodna, ale także estetycznie wygląda nawet po wielu godzinach użytkowania. Nie gniecie się nadmiernie, a dodatek niewielkiej ilości poliestru czy elastanu dodatkowo pozytywnie wpływa na jej właściwości użytkowe.

Spodnie dresowe męskie, damskie i dziecięce dobrze układają się na ciele, a nawet dodatkowo modelują sylwetkę.

Znajdziesz u nas modele obcisłe, przylegające do ciała oraz te nieco luźniejsze. W każdym przypadku krój ubrań jest przemyślany pod kątem wygody, aby zapewnić maksymalny komfort podczas każdego ruchu.

Spodnie dresowe — kolory, rozmiary i jakość nadruku

Kolor dresów to przede wszystkim czerń, na której nadruki są odpowiednio wyeksponowane. Dzięki temu haft czy sitodruk są widoczne z daleka. W asortymencie znajdziesz również ubrania granatowe oraz czerwone.

Rozmiar każdego z nich dobierz do swoich potrzeb. Zwróć też uwagę na modele mające ściągacze – doskonale sprawdzają się u niskich osób. Nawet nieco za długie spodnie wyglądają w tym wariancie na dopasowane.

Nadruki, które nanosimy na spodnie dresowe, są wykonywane z dbałością o detale i mają powtarzalny charakter. Dopracowane metody tworzenia grafik sprawiają, że nawet po wielu praniach i intensywnym użytkowaniu całość dobrze się prezentuje. Powtarzalność gwarantuje z kolei, że przy zamówieniu dużej ilości produktów otrzymasz elementy o tych samych parametrach.5