Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży roboczej na których wykonujemy zdobienia. Wśród nich znajdą Państwo asortyment wysokiej jakości idealnie nadający się pod haft lub nadruki na odzieży roboczej. Działamy prężnie na terenie całego kraju, a nasze ubrania robocze z nadrukiem we Wroclawiu i Częstochowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki nim, pracownicy zarówno pracujący na zewnątrz jak i na halach produkcyjnych będą prezentować firmę bardzo profesjonalnie. Oprócz odzieży roboczej w naszych katalogach znajdują się również odzież odblaskowa z nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i zakupów na naszej stronie, która działa równoległe jako sklep.

Czym charakteryzuje się nasza odzież robocza z nadrukiem? Przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Prace drogowe czy budowlane, a także w magazynach często wiążą się z narażeniem odzieży na uszkodzenia. Solidne szycia oraz staranny dobór mocnych materiałów sprawiają, że są one w dużej części odporne na przetarcia czy prucie. Z tego względu można ich używać przez wiele lat, a zachowają swoją trwałość oraz walory estetyczne. Oferujemy najwyższą jakość w stosunku do niskiej ceny! Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, służymy pomocą i radą.

Idealna wyprawka dla pracownika z odzieżą roboczą z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem to przede wszystkim łatwy sposób na skompletowanie ubrań dla pracownika oraz pracodawcy. Ich wygląd idzie w parze z bardzo dużą wygodą – oferują swobodę ruchów, nie krępują ich podczas pracy. Mocne wykonanie wpływa również na większe bezpieczeństwo pracownika, zmniejszając szanse drobnych kontuzji. Nadruki, które wykonujemy na odzieży, są odporne na spieranie i ścieranie. Dzięki temu zawsze stanowią doskonałą reklamę firmy oraz prosty sposób na odróżnienie pracowników od osób trzecich. W katalogu naszego sklepu można znaleźć odzież roboczą z nadrukiem w postaci bluz, spodni do pasa, spodni ogrodniczek oraz odzieży odblaskowej. Dostępne są w różnych kolorach oraz formach, a wybrany nadruk wykonamy na wybranym przez klienta miejscu!