Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży roboczej na których wykonujemy zdobienia. Wśród nich znajdą Państwo asortyment wysokiej jakości idealnie nadający się pod haft lub nadruki na odzieży roboczej. Działamy prężnie na terenie całego kraju, a nasze ubrania robocze z nadrukiem we Wroclawiu i Częstochowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki nim, pracownicy zarówno pracujący na zewnątrz jak i na halach produkcyjnych będą prezentować firmę bardzo profesjonalnie. Oprócz odzieży roboczej w naszych katalogach znajdują się również odzież odblaskowa z nadrukiem. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i zakupów na naszej stronie, która działa równoległe jako sklep.

Czym charakteryzuje się nasza odzież robocza z nadrukiem? Przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Prace drogowe czy budowlane, a także w magazynach często wiążą się z narażeniem odzieży na uszkodzenia. Solidne szycia oraz staranny dobór mocnych materiałów sprawiają, że są one w dużej części odporne na przetarcia czy prucie. Z tego względu można ich używać przez wiele lat, a zachowają swoją trwałość oraz walory estetyczne. Oferujemy najwyższą jakość w stosunku do niskiej ceny! Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, służymy pomocą i radą.

Idealna wyprawka dla pracownika z odzieżą roboczą z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem to przede wszystkim łatwy sposób na skompletowanie ubrań dla pracownika oraz pracodawcy. Ich wygląd idzie w parze z bardzo dużą wygodą – oferują swobodę ruchów, nie krępują ich podczas pracy. Mocne wykonanie wpływa również na większe bezpieczeństwo pracownika, zmniejszając szanse drobnych kontuzji. Nadruki, które wykonujemy na odzieży, są odporne na spieranie i ścieranie. Dzięki temu zawsze stanowią doskonałą reklamę firmy oraz prosty sposób na odróżnienie pracowników od osób trzecich. W katalogu naszego sklepu można znaleźć odzież roboczą z nadrukiem w postaci bluz, spodni do pasa, spodni ogrodniczek oraz odzieży odblaskowej. Dostępne są w różnych kolorach oraz formach, a wybrany nadruk wykonamy na wybranym przez klienta miejscu!

Ubrania robocze z nadrukiem — pełen asortyment

Ubrania robocze z logo firmy powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika. W niektórych branżach wystarczą zwykłe jeansy i znaczony T-shirt. Jednak w wielu przedsiębiorstwach, na przykład z branży budowlanej, w przemyśle czy transporcie przepisy, i sami pracownicy, wymagają solidnego, ciepłochronnego firmowego ubrania roboczego wykonanego z bardzo trwałych włókien. Dlatego też oferujemy bardzo różne rozwiązania.

Wśród nich możemy polecić:

Bluzy roboczespełniają wymagania BHP oraz mają odpowiednie certyfikaty. Nie krępują ruchów, są doskonałe do pracy w warunkach trudnych, na zewnątrz, także w niepogodę. Mają uniwersalny krój i są wyposażone w praktyczne kieszenie na rzeczy osobiste, narzędzia, dokumenty.

Spodnie do pasa — są nie tylko wygodne, ale i praktyczne. Chronią ciało przed zranieniem, wychłodzeniem, wilgocią. Przydatne są w branży budowlanej, w przemyśle, w handlu, transporcie. Wszędzie tam, gdzie pracownicy muszą mieć ubranie niekrępujące ruchów, ale jednocześnie odporne na zniszczenie, działanie detergentów, olejów, smarów i innych środków chemicznych.

Spodnie ogrodniczki — mają cechy spodni do pasa, ale dodatkowo wyposażone są w wygodne, regulowane szelki, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracy wymagającej ciągłego ruchu. Nie opadają i zawsze są na swoim miejscu.

Odzież odblaskowa — kamizelki i spodnie odblaskowe zapewniają większe bezpieczeństwo na budowie czy w trakcie prac drogowych. Dzięki nim pracownicy są widziani nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. Znakowanie logiem sprawia, że łatwiej zidentyfikować pracowników, odróżnić ich od służb czy załogi zajmującej się innym rodzajem prac.

Stosowane metody znakowania odzieży roboczej

Produkując ubrania robocze z nadrukiem firmowym wykorzystujemy nowoczesne i oszczędne technologie druku.

Takie techniki jak:

pozwalają na trwałe nanoszenie napisów i grafik na powierzchnię ubrań roboczych wyprodukowanych z poliestru i bawełny. Loga czy hasła nie ścierają się, nie łuszczą, wytrzymują wielokrotne pranie nawet w wysokich temperaturach, suszenie w suszarkach bębnowych i tradycyjnych. Nie odbarwiają się pod wpływem słońca.

Jeśli nie masz doświadczenia i nie wiesz, która technologia sprawdzi się najlepiej przy produkcji ubrań roboczych z logo, zwróć się do przedstawiciela naszej firmy.

Zamawianie firmowych ubrań roboczych

Chcesz zamówić ubrania robocze z nadrukiem w Częstochowie? Możesz to zrobić osobiście, składając zamówienie w naszym biurze i odebrać odzież już po kilku dniach, gotową do użytku. Obsługa Kontur Druk przedstawi korzystne propozycje ubrań roboczych z nadrukiem uwzględniające indywidualne potrzeby każdego klienta.

We Wrocławiu przyjedzie do Ciebie nasz przedstawiciel, który zaproponuje odzież roboczą z logo na zamówienie i zadba o dostarczenie gotowych ubrań pod wskazany adres.

Jeśli interesuje Cię zakup wysokiej jakości ubrań roboczych, ale nie jesteś ani z Wrocławia, ani z Częstochowy, zamówienia przyjmujemy także online, realizujemy je w kilka dni i przesyłamy do klienta.

Dzięki usłudze sprzedaży w sklepie internetowym możemy skutecznie obsługiwać firmy z całej Polski, zapewniając im dostęp do trwałej odzieży roboczej z wyraźnym, estetycznym logo i wybranym napisem wykonanym w nowoczesnej technologii.