Zdobienie

Haft komputerowy

Zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd.

  1. »
  2. Odzież i nadruki
  3. »
  4. Techniki zdobienia
  5. »
  6. Haft komputerowy Wrocław
Haft przewidziany jest głównie z myślą o zdobieniu polarów, ręczników oraz koszulek polo ze względu na szczególną fakturę każdego z produktów ale oczywiście bez najmniejszego problemu wykonamy hafty na koszulkach, torbach, czapkach oraz naszywki czy emblematy. W zależności od Państwa preferencji oferujemy emblematy zarówno w pełni haftowane jak i drukowane z obhaftem. Niewątpliwą zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd , który podkreśli każde logo oraz doda jemu dodatkowego prestiżu. Haftujemy również wzory 3D, które doskonale prezentują się na czapkach. W przeciwieństwie do sitodruku na cenę usługi nie wpływa tu ilość kolorów, a ilość ściegów. Z tego względu wycenę wykonujemy wyłącznie po dokładnym zapoznaniu się z otrzymanym wzorem.

Dzięki profesjonalnym hafciarkom komputerowym, wzory wykonywane są niezwykle precyzyjnie, a czas realizacji dużych zamówień jest krótki. Usługę haftu możemy wykonać w 12 kolorach przy czym kolory nici dobieramy z posiadanego katalogu. Usługę hafciarską realizujemy już od jednej sztuki. Znakujemy również na materiałach powierzonych przez Klienta po wcześniejszym ustaleniu i zapoznaniu się z asortymentem. Do wykonania wyceny musimy znać: produkt na którym wykonywane będzie znakowanie wraz z ilością sztuk, wzór w tym kolory i rozmiar oraz rozmieszczenie. Jeżeli istnieje możliwość, prosimy o przesyłanie wzorów w grafice wektorowej (.ai, .cdr, .eps)

Eleganckie logo Twojej firmy wykonane na polarze, ręczniku czy T-shircie stanowi świetny sposób budowania pozytywnej relacji z klientem, zaufania do marki i jednocześnie stanowi funkcjonalną reklamę. Aby logo było trwałe i pięknie prezentowało się na dowolnym rodzaju materiału, oferujemy wykonanie go metodą haftu komputerowego. To nowoczesny, bardzo skuteczny sposób znakowania odzieży (i nie tylko). Umieszczony w ten sposób znak na danym materiale nie spiera się, nie ulega zniszczeniu nawet po latach użytkowania i co najważniejsze, w przeciwieństwie do zwykłych nadruków, nie odchodzi od powierzchni. Oferujemy nadruki na różnego rodzaju tkaninach, tworzymy naszywki tak zwanym obhaftem, a także dajemy możliwość zamówienia pełnego haftu. Haftujemy zarówno grafiki komputerowe, jak i 3D oraz napisy w dowolnych rozmiarach.

Postaw na haft komputerowy

Jeśli szukasz firmy w Częstochowie, która zajmuje się wykonaniem haftu komputerowego, jesteśmy dla Ciebie otwarci. Zapewniamy najwyższą jakość usług dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz najwyższej jakości materiałów używanych do haftowania. Wykonujemy również haft komputerowy na życzenie klientów z Wrocławia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując wierne odwzorowanie nadesłanych wzorów oraz ich kolorystyki na dowolnym miejscu odzieży, ręczników czy pościeli. Zostaną one wykonane dokładnie w miejscu życzenia klienta po podaniu odpowiednich rozmiarów oraz przesłaniu samej grafiki. Profesjonalna obsługa pomoże z odpowiednim przygotowaniem zamówienia haftu komputerowego, odpowie również na wszelkie pytania. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, a także szybki czas realizacji.