Zdobienie

Sitodruk

Nośnikiem w sitodruku jest farba, która nadaje nadrukom unikatowy charakter i zapewnia najwyższą trwałość.

  1. »
  2. Odzież i nadruki
  3. »
  4. Techniki zdobienia
  5. »
  6. Sitodruk Wrocław i Częstochowa

Sitodruk na terenie Wrocławia

Metoda sitodruku przewidziana jest głównie z myślą o realizowaniu zamówień wysokonakładowych, istnieje jednak możliwość nadrukowania wzoru również przy zleceniu jednej sztuki. W przypadku tej metody, ilość znacząco wpływa na cenę jednostkową, gdyż wliczane są koszty wytworzenia matrycy. Na każdy kolor zawarty w drukowanym wzorze musi być wykonana odrębna matryca. Warto również zauważyć, że w obrębie jednego wzoru na jednej matrycy mamy konkretną wielkość nadruku, to znaczy, że nie możemy drukować „powiększonego” nadruku z piersi na plecach z tej samej matrycy. W przypadku niższych nakładów warto zastanowić się nad wyborem innej techniki o ile pozwala na to projekt lub zadrukowywany materiał. Nośnikiem w sitodruku jest farba, która nadaje nadrukom unikatowy charakter. Nadruk możemy wykonać w dowolnym kolorze, który ustalamy wcześniej z Klientem. Sitodruk stosujemy podczas zdobienia każdego rodzaju odzieży, wszelakich wykrojach jak i również płaskich elementach wykonanych z tworzyw sztucznych.

 

Pracujemy na profesjonalnych maszynach sitodrukowych dzięki czemu jakość wykonanych nadruków jest bardzo wysoka. Nasze długoletnie doświadczeniu w branży zapewnia profesjonalną obsługę już od fazy projektowej aż do końcowego efektu. Koszulki z nadrukiem są zdobione sprawdzonymi farbami, co daje Nam pewność zachowania koloru i trwałości drukowanego wzoru.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę odzieży reklamowej i koszulek firmowych, które w zestawieniu z Państwa logotypem stworzą dobrze prezentującą się całość. Wykonujemy znakowania również na materiałach powierzonych przez Klienta po wcześniejszym ustaleniu i zapoznaniu się z asortymentem. Do wykonania wyceny musimy znać: produkt na którym wykonywane będzie znakowanie wraz z ilością sztuk, wzór w tym kolory i rozmiar oraz rozmieszczenie. Jeżeli istnieje możliwość, prosimy o przesyłanie wzorów w grafice wektorowej (.ai, .cdr, .eps)

Najczęstsze wykorzystanie metody sitodruku Częstochowa

Co ciekawe, sitodruk jest znaną od wielu lat metodą pozwalającą na nanoszenie wybranych motywów na wiele powierzchni, m.in. plastik, tkaninę, drewno, folię i karton. Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych sitodruk zapewnia odporność nadruku na promieniowanie UV, wysoką temperaturę, czy też różne detergenty. To jeden z tych argumentów, które przemawiają za wyborem tej metody nadruku. Dzięki temu nadruki wykonane sitodrukiem są często eksponowane na zewnątrz. Warto jednak, aby materiał, na który ma zostać naniesiony wybrany motyw właśnie za pomocą sitodruku był zwarty i twardy. Maszyny do sitodruku występują zarówno w mniejszych, jak i większych rozmiarach, dlatego technikę tę można z powodzeniem zastosować do przedmiotów różnej wielkości – również w naszej firmie!

 

Dlaczego my? Sitodruk Wrocław

Dlaczego sitodruk warto powierzyć właśnie naszej drukarni? Ponieważ wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie. Każdą pracę wykonujemy zachowując najwyższą staranność i zawsze odpowiadając na indywidualne potrzeby naszych klientów. Przyjmujemy zamówienia na wykonanie sitodruku już od jednej sztuki. Nadruk na koszulkach to dla nas codzienność. Chcesz nanieść logo lub inny motyw na długopis, lub kubek? Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie takie zlecenie! Co więcej, wciąż się rozwijamy, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych klientów z Wrocławia, ale nie tylko. Dzięki naszym nadrukom każda rzecz będzie wyjątkowa oraz indywidualna – taka jak chcesz! Zachęcamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia.