Zdobienie

Sitodruk

Nośnikiem w sitodruku jest farba, która nadaje nadrukom unikatowy charakter i zapewnia najwyższą trwałość.

Sitodruk na terenie Wrocławia

Metoda sitodruku przewidziana jest głównie z myślą o realizowaniu zamówień wysokonakładowych, istnieje jednak możliwość nadrukowania wzoru również przy zleceniu jednej sztuki. W przypadku tej metody, ilość znacząco wpływa na cenę jednostkową, gdyż wliczane są koszty wytworzenia matrycy. Na każdy kolor zawarty w drukowanym wzorze musi być wykonana odrębna matryca. Warto również zauważyć, że w obrębie jednego wzoru na jednej matrycy mamy konkretną wielkość nadruku, to znaczy, że nie możemy drukować „powiększonego” nadruku z piersi na plecach z tej samej matrycy. W przypadku niższych nakładów warto zastanowić się nad wyborem innej techniki o ile pozwala na to projekt lub zadrukowywany materiał. Nośnikiem w sitodruku jest farba, która nadaje nadrukom unikatowy charakter. Nadruk możemy wykonać w dowolnym kolorze, który ustalamy wcześniej z Klientem. Sitodruk stosujemy podczas zdobienia każdego rodzaju odzieży, wszelakich wykrojach jak i również płaskich elementach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Pracujemy na profesjonalnych maszynach sitodrukowych dzięki czemu jakość wykonanych nadruków jest bardzo wysoka. Nasze długoletnie doświadczeniu w branży zapewnia profesjonalną obsługę już od fazy projektowej aż do końcowego efektu. Koszulki z nadrukiem są zdobione sprawdzonymi farbami, co daje Nam pewność zachowania koloru i trwałości drukowanego wzoru.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę odzieży reklamowej i koszulek firmowych, które w zestawieniu z Państwa logotypem stworzą dobrze prezentującą się całość. Wykonujemy znakowania również na materiałach powierzonych przez Klienta po wcześniejszym ustaleniu i zapoznaniu się z asortymentem. Do wykonania wyceny musimy znać: produkt na którym wykonywane będzie znakowanie wraz z ilością sztuk, wzór w tym kolory i rozmiar oraz rozmieszczenie. Jeżeli istnieje możliwość, prosimy o przesyłanie wzorów w grafice wektorowej (.ai, .cdr, .eps)