Dodatki

Metki odzieżowe

Oferujemy metki w czterech wariantach: metki żakardowe, metki sublimacyjne, metki transferowe oraz metki flex.

Metki są bardzo istotnym detalem, który znajduje coraz większe uznanie zarówno podczas produkcji odzieży od podstaw jak i personalizowaniu gotowych produktów. Ze względu na swoją obecność, każdy produkt staje się unikatowy oraz uzyskuje dodatkową wartość. Nasza oferta daje Państwu możliwość wykonania wszywek już od 1 sztuki. Dzięki wykorzystaniu różnorodnych technik produkcyjnych, jesteśmy w stanie wykonać metki w czterech wariantach: metki żakardowe, metki sublimacyjne, metki transferowe oraz metki flex. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Metki żakardowe

 

Najczęściej wykorzystywany typ metek podczas produkcji wysokonakładowej. Metki te zawdzięczają swój elegancki wygląd znanej od lat technice tkania. Do niewątpliwych ich zalet możemy zaliczyć odwzorowanie drobnych elementów, delikatne wykończenie oraz prestiżowy wygląd.  Metki żakardowe wykańczamy wieloma metodami, dzięki czemu sprostamy każdym wymaganiom związanym ze sposobem złożenia, zaprasowania czy klasycznego wszycia. Oprócz standardowego umiejscowienia metek na karku, oferujemy również wszywanie ich przy ściągaczach bluz, rogach koszulek czy końcach rękawków tworząc unikatowy detal dekoracyjny.

Minimalny nakład metek żakardowych wynosi 500 szt. jednego wzoru.

Metki żakardowe wykonujemy wyłącznie jako dodatek dla odzieży zakupionej u nas.

 

Metki sublimacyjne

 

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod sublimacji, metki te idealnie nadają się do projektów, w których wykorzystane zostały efekty graficzne takie jak gradienty czy bogata kolorystyka. Zachwycają swoją ostrością i trwałością kolorystyki. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest jest niewyczuwalny w dotyku, przez co ich tekstura jest wyjątkowo gładka. Konfekcjonowanie metek sublimacyjnych możemy wykonać w każdy możliwy sposób, który ustalamy wcześniej z Klientem.

Minimalny nakład metek sublimacyjnych wynosi 100 szt. w dowolnej konfiguracji wzorów.

 

Metki transferowe

 

Specyfika metek transferowych polega na umiejscowieniu ich bezpośrednio na materiale znakowanej odzieży. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych urządzeń sitodrukowych, jesteśmy w stanie odwzorować bardzo drobne elementy oraz cienkie linie, co przekłada się na możliwość wydrukowania każdego wzoru bez konieczności jego modyfikacji. Dużym atutem jest brak odstającej metki, dzięki czemu komfort noszenia oznakowanej odzieży jest bardzo duży.

Minimalny nakład metek transferowych wynosi 30 szt. jednego wzoru.

Metki flex

 

Zastosowanie metek flex jest przewidziane głównie z myślą o niskonakładowych zamówieniach. Wykonujemy tą metodą zamówienia już od 1 szt.  Strukura nadruku jest gładka i podobnie jak w przypadku metek transferowych umieszcza się je bezpośrednio na materiale znakowanej odzieży od jej wewnętrznej strony. W przypadku przygotowywania projektu do wydruku metek flex, należy pamiętać, aby unikać wielokolorowych motywów oraz cienkich linii.

Minimalny nakład metek transferowych wynosi 1 szt. jednego wzoru.