Odzież reklamowa Częstochowa

W Drukarni Reklamowej Kontur Druk oferujemy najwyższej jakości nadruki na ubraniach i gadżetach reklamowych.

  1. »
  2. Odzież reklamowa Częstochowa

Realizujemy zamówienia hurtowe oraz indywidualne zlecenia od etapu przygotowania projektu na bazie pomysłu klienta, przez wybór technologii drukowania, po dostarczenie produktów bezpośrednio pod adres kupującego

Nadruk reklamowy najwyższej jakości

Ponieważ od początku istnienia zależy nam na zadowoleniu klienta, inwestujemy w różnorodne urządzenia i oprogramowania służące do projektowania, nanoszenia nadruków i tworzenia reklamy. Możemy zaoferować znakowanie ubrań z bawełny i poliestru. Do nanoszenia logotypów, haseł, grafik na kurtki oraz T-shirty stosujemy techniki druku takie jak:

  • trwały sitodruk,
  • efektowny haft komputerowy,
  • doskonale odwzorowujące szczegóły nadruki termotransferowe z folii flex i flock,
  • wysokiej jakości sublimację,
  • szybki druk cyfrowy.

Jeśli nie wiesz, jaki sposób znakowania odzieży roboczej, BHP i reklamowej sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego zamówienia, zaufaj naszemu doświadczeniu! Pomożemy Ci dobrać technologię, uwzględniając rozmiar nakładu, materiał, stopień skomplikowania projektu i zakres użytych barw.

Twoje logo na polarze, kamizelce, torbie

Tekstylia z odpowiednią grafiką służą do reklamowania firmy i usług, promocji marki albo idei. Jednak muszą być praktyczne, przewiewne, kolorowe, estetyczne, by były faktycznie z chęcią noszone.

Możemy zaproponować doskonałej jakości odzież biznesową, kombinezony robocze, T-shirty, koszulki bawełniane polo, bluzy z kapturem oraz bez kaptura, lekkie czapki, a także kurtki czy płaszcze.

Koszulki z nadrukiem i inne produkty dostępne są w opcji damskiej, męskiej, unisex, a także w rozmiarach dziecięcych. Ponieważ produkowane są z bawełny, poliestru lub mieszanki, zapewniają komfort termiczny, podkreślają walory sylwetki, nie krępują ruchów. Można je wręczyć pracownikom oraz potencjalnym klientom jako materiały promocyjne.

Odzież reklamowa Częstochowa
damska ciepła kurtka jesienno-zimowa ladies stitch
Odzież promocyjna

Dzięki temu, że oferujemy tak szeroką gamę technologii, nie ma dla nas znaczenia, czy na bawełniany albo poliestrowy materiał będzie nałożone proste hasło czy skomplikowany, szczegółowy rysunek.

Zadbamy o to, by znakowania były trwałe, a nadruki na koszulkach i innych gadżetach rzucały się w oczy. Proponujemy też wyłącznie jakościowe tekstylia, które dobrze znoszą wielokrotne pranie, prasowanie, rozciąganie i wyglądają idealnie przez lata. Wybierając kolekcję ubrań, można zdecydować się na krój damski oraz męski. Odzież dostępna jest w wielu kolorach.

Zamów ubrania reklamowe w Częstochowie

Twoja firma ma siedzibę na Śląsku? Sprawdź naszą ofertę na koszulki z własnym nadrukiem i nie tylko. Drukarnia Reklamowa Kontur Druk zaprasza do składania zamówień na nadruki na odzieży w biurze w Częstochowie.

W naszej siedzibie można porozmawiać z przedstawicielem firmy, złożyć zapotrzebowanie na artykuły reklamowe i – po realizacji zamówienia – odebrać gotowe stroje z logo. Możliwe są też zamówienia mailowe, telefoniczne oraz bezpośrednio przez stronę internetową. Zrealizowane nadruki wysyłamy firmą kurierską pod wskazany w zamówieniu adres.