Zdobienie

Druk sublimacyjny

Uzyskany w tej metodzie nadruk jest niewyczuwalny w dotyku, ale zdobienie jest możliwe jedynie na materiałach poliestrowych.

  1. »
  2. Odzież i nadruki
  3. »
  4. Techniki zdobienia
  5. »
  6. Druk sublimacyjny Wrocław, Częstochowa

Wysokiej jakości druk sublimacyjny we Wrocławiu i Częstochowie

Sublimacja jest metodą przebarwiania materiału z wykorzystaniem tuszy sublimacyjnych. Jest to najbardziej trwała technika znakowania z wszystkich dostępnych. Uzyskany w tej metodzie nadruk jest niewyczuwalny w dotyku, ale zdobienie jest możliwe jedynie na materiałach poliestrowych. Technikę tą wykorzystujemy do barwienia poliestru przeznaczonego do szycia koszulek, bluz czy kombinezonów. Stosuje się ją także do zdobienia specjalnie do tego celu przygotowanych gadżetów takich jak poduszki, smycze czy kubki. Do artykułów, które możemy wykonać sublimacją należy dodać również flagi, windery plażowe oraz szaliki sportowe. 

Niewątpliwym plusem metody sublimacyjnej jest łatwość w osiągnięciu przejść tonalnych oraz wszystkich możliwych kolorów, które dobieramy według naszych wzorników opartych na skali Pantone.  Oferujemy wykonanie sublimacji zarówno na wykrojach jak i gotowym produkcie po uprzednim kontakcie. Wykonujemy znakowanie na własnych sprawdzonych materiałach jak i na powierzonych przez Klienta po wcześniejszym ustaleniu i zapoznaniu się z produktem. Do wykonania wyceny musimy znać: produkt na którym wykonywane będzie znakowanie wraz z ilością sztuk, wzór w tym kolory i rozmiar oraz rozmieszczenie.