Odzież reklamowa Wrocław

Poszukujesz we Wrocławiu drukarni, w której zamówisz odzież reklamową? Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych urządzeń i współpracy z doświadczonym producentem tekstyliów stworzymy dla Ciebie trwały i atrakcyjny nadruk.

  1. »
  2. Odzież reklamowa Wrocław

Możemy wykorzystać Twój autorski pomysł albo pomożemy Ci zaprojektować logo, hasło czy motyw graficzny. Za sprawą efektownych ubrań z logo zdobędziesz kolejnych klientów i powiększysz grono osób, które pozytywnie kojarzą Twoją markę!

Nadruki na odzieży reklamowej

Odkąd wynaleziono druk, opracowano różnorodne, skuteczne techniki jego nanoszenia także na koszulki, czapki, T-shirty czy koszulki polo i odzież roboczą. W Drukarni Reklamowej Kontur Druk zainwestowaliśmy w nowoczesne technologie, które wspierają znakowanie odzieży. Stosujemy:

  • sitodruk,
  • haft komputerowy,
  • nadruki termotransferowe z folii flex i flock,
  • sublimację,
  • druk cyfrowy.

Nie wiesz, która technologia sprawdzi się najlepiej w produkcji odzieży służącej reklamie? Pomożemy Ci wybrać sposób znakowania, gdy poznamy Twoje oczekiwania względem nakładu. Określimy stopień skomplikowania wzoru oraz liczbę użytych kolorów. Nie bez znaczenia jest też materiał, na jaki ma być nałożone hasło czy grafika.

Nadruki i hafty mają wysoką trwałość. Ubrania z nadrukiem lub wyszywane zniosą wielokrotne pranie i prasowanie, będą wyglądać nienagannie i przez lata wzór będzie doskonale czytelny.

Logo na czapkach, kurtkach, bluzach

Odzież reklamowa z nadrukiem jest uznawana za produkt, który doskonale nadaje się do reklamowania firmy, marki, usług, poszerzania wiedzy społecznej. Musi być jednak praktyczna i estetyczna, by była chętnie noszona.

Dzięki współpracy z producentami ubrań nasza drukarnia może zaproponować odzież biznesową, bawełniane T-shirty, bluzy z kapturem i bez, koszulki polo, czapki, odzież roboczą, a także okrycia wierzchnie, takie jak kurtki, płaszcze i polary.

Są one dostępne w wersji uniwersalnej, damskiej, męskiej, w różnych kolorach i uniwersalnych rozmiarach. Zostały wykonane z bawełny, poliestru, a także z mieszanki tych włókien, dzięki czemu oddychają, zapewniają komfort termiczny, dobrze układają się na ciele i są po prostu chętnie noszone przez pracowników i klientów!

Odzież sportową, spodnie, klasyczne T-shirty, plecaki czy softshelle można rozdać pracownikom, dodać do nagrody w konkursie, rozdać na festynie, konferencji albo na targach. Każdy, kto otrzyma taki elegancki prezent, chętnie będzie go nosił i prezentował nazwę Twojej firmy.

Odzież firmowa z logo
Odzież reklamowa Wrocław
Odzież promocyjna

Odzież reklamową zamówisz we Wrocławiu

Nie masz jeszcze projektu i nie wiesz, co przygotować do znakowania odzieży? Pracownicy naszej drukarni projektują samodzielnie albo korzystają z gotowych, wstępnych założeń zleceniodawcy.

Drukarnia Reklamowa Kontur Druk pomaga przy tworzeniu całej kolekcji firmowych ubrań, a także pojedynczych gadżetów. Jeśli Twoja firma mieści się we Wrocławiu i okolicach, zadzwoń lub napisz do nas. W biurze odwiedzi Cię specjalista z ofertą. To z nim można omówić wszelkie aspekty produkcji odzieży reklamowej i złożyć zamówienie.