• Reading time:5 mins read

Ubrania robocze z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy świadczący o profesjonalizmie. Koszulki z logo firmy czy inne elementy odzieży roboczej będą świetną promocją marki i reklamą Twoich usług.

Pracownicy noszący roboczą odzież reklamową prezentują się bardzo profesjonalnie i estetycznie, a jednocześnie promują Twoje usługi bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Jak wykorzystać odzież roboczą jako nośnik reklamy? Jakie elementy odzieży reklamowej będą najlepsze?

Rodzaje odzieży reklamowej – jak wybrać najlepszą dla Twojej firmy

Możliwość wykonania wysokiej jakości nadruku o dowolnej treści na różnych elementach odzieży stanowi efektywną i skuteczną formę reklamy przy relatywnie niskich kosztach. W zależności od tego, jaki jest profil Twojej działalności, możesz dobrać inne rodzaje odzieży roboczej, na której zechcesz wydrukować logo swojej firmy i w ten sposób ją promować.

Do najczęściej wybieranych elementów odzieży pracowniczej wykorzystywanej do zadruku reklamowego zaliczamy koszulki, bluzy oraz czapki. Są one dobrze widoczne i dysponują wystarczającą powierzchnią, by umieścić na niej reklamę Twojej firmy. Tylko od Ciebie zależy, na którą z tych części stroju pracownika postawisz, aby umieścić na niej swoje logo.

Koszulki reklamowe – doskonała reklama dla Twojej firmy

Każdy pracownik, zarówno fizyczny, jak i biurowy, musi się odpowiednio prezentować podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Pracownicy fizyczni potrzebują wygodnego stroju, który zapewni im swobodę ruchów, natomiast pracownicy biurowi muszą odznaczać się elegancją i profesjonalizmem. Dlatego podstawą ich ubioru są koszulki lub koszule. Jednocześnie są one idealne do umieszczenia reklamy firmy.

Popularne koszulki robocze to T-shirty, koszulki polo, a także dopasowane koszulki z długim i krótkim rękawem, wykorzystywane w przemyśle, budownictwie, sektorze medycznym czy gastronomicznym.

Oferujemy koszulki bawełniane, poliestrowe, z materiałów mieszanych oraz tkanin ekologicznych, o wysokiej gramaturze tkaniny, w atrakcyjnych kolorach i uniwersalnych krojach. Dzięki temu ubrania prezentują się estetycznie, zapewniają pełną swobodę ruchów, są dopasowane do sylwetki i oddychające.

Na takich koszulkach można wykonać nadruk z reklamą firmy lub logo – można je umieścić z przodu, z tyłu, na całej powierzchni materiału lub tylko fragmencie. Taka koszulka będzie mieć unikatowy, niepowtarzalny design – idealny, aby się wyróżnić w tłumie!

Bluzy reklamowe – praktyczne i stylowe rozwiązanie

Bluzy to, obok koszulek, popularny i praktyczny element odzieży pracowniczej. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz w chłodniejsze dni. Są wygodne, chronią ciało przed chłodem czy innymi czynnikami zewnętrznymi i prezentują się bardzo atrakcyjnie. Są też dobrym nośnikiem reklamy o dużej powierzchni.

Oferujemy bluzy wykonane z wysokiej jakości bawełny i poliestru o ponadczasowych krojach i kolorach. Mamy bluzy z kapturem, wkładane przez głowę, rozpinane, z kieszeniami lub bez, typu „kangurka”, a także bluzy polarowe. Bluzy reklamowe świetnie sprawdzą się w gastronomii, handlu i usługach.

Sprawdzą się jako odzież robocza codzienna, jak i na specjalne okazje, na przykład targi branżowe, eventy czy imprezy kulturalne. To świetny sposób, by wyróżnić swoich pracowników i w ten sposób sprawić, by marka stała się bardziej rozpoznawalna.

Czapki reklamowe – skuteczna promocja Twojej marki

Czapki reklamowe z nadrukiem na przednim panelu to bardzo popularna forma promocji i ważny element kolekcji odzieży firmowej. Czapki z logo firmy w formie nadruku lub haftu są odporne na zniszczenie, wyblaknięcie czy spranie, dlatego stanowią świetny nośnik reklamy. Dzięki nowoczesnym metodom zadruku można na nie nanieść właściwie dowolną treść i wzór.

Oferujemy wysokiej jakości klasyczne czapki z daszkiem oraz czapki wkładane z bawełny, akrylu lub poliestru i elastanu dostępne w wielu kolorach i stylach wykonania. Czapki reklamowe z daszkiem ochronią głowę i oczy przed promieniami słonecznymi, a czapki wkładane materiałowe będą idealne do pracy na zewnątrz jesienno-zimową porą.

Czapki z logo firmy stanowią też formę gadżetów reklamowych dla klientów, które można rozdawać podczas eventów branżowych, w trakcie otwarcia nowego punktu usługowego czy w ramach okresowych akcji promocyjnych. Taki prezent to miły gest, który wytworzy pozytywne uczucia u potencjalnych klientów i utrwali w ich pamięci markę.

Oferujemy bogaty wybór odzieży reklamowej z możliwością wykonania indywidualnego zdobienia za pomocą różnych metod: sitodruku, haftu, termotransferu, sublimacji, DTG i druku cyfrowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu uzyskania szczegółów dotyczących zamówienia!